Про компанiю

Компанія створена в 2002 році для надання послуг із зачищення резервуарів на автозаправних станціях в м. Дніпропетровськ.Близько двох років тривало випробування всіх відомих методів і способів зачищення, у тому числі пропарювання (ППК) і відмивання резервуарів ТМС комплектами ОМЗР. Поступово було зібрано все найкраще, відпрацьована методика, що дозволяє робити це максимально швидко і якісно.

Значне зростання замовлень змусило переглянути завдання й спричинило реорганізацію підприємства (2004 рік).

Якісне зачищення дозволило взяти до штату підприємства фахівців-ремонтників. Досвідчені зварювальники робили свою роботу в гарантовано безпечних умовах.

Сьогодні ми – багатопрофільне підприємство. У нашому щорічному активі – більше сотні зачищених АЗС, окремих резервуарів (РВС), нафтоналивних суден та мазутних господарств.

Нами щодня ведуться роботи з діагностики, ремонту й градуювання резервуарів, монтажу рівнемірів, ремонту технологічних паливопроводів, регламенту арматури.

Ми позиціонуємо себе в авангарді компаній, що спеціалізуються на здійсненні сервісних та будівельних робіт на автозаправних станціях.

Авторитет компанії щорічно підтверджується стабільними та довгостроковими контрактами із провідними операторами ринку України.