Послуги

Зачищення резервуарiв

Роботи проводяться підготовленими фахівцями в складі мобільних бригад. Зачищення резервуарів на АЗС виконується за один робочий день.

Для проведення сервісних або вогневих робіт газовий простір резервуарів (паливопроводів) нейтралізується.

Детальніше

Ремонт резервуарiв

Ремонтні роботи проводяться за постійного моніторингу газового простору. За результатами технічної діагностики відновлюємо зварні шви, проводимо капітальний ремонт підземних резервуарів шляхом накладення ремонтних латок.

Проводимо поділ підземних резервуарів на секції. Відновлюємо герметичність двостінних резервуарів.

Детальніше

Будiвництво й реконструкцiя АЗС

При будівництві (реконструкції) автозаправних станцій особлива увага приділяється питанням культури виробництва і якості комплектуючих.

Технологічність та продуманість рішень дозволяє зменшити витрати на будівництво та полегшити роботу персоналу станції в ході щоденної експлуатації.

Детальніше

Реконструкцiя нафтобаз

При реконструкції нафтобаз вибір компанії підрядника має вирішальне значення. Від професіоналізму підрядника багато в чому залежить майбутня успішна робота термінала.

Характер проведених робіт сформував у адміністрації й виконавців особливе ставлення до питань охорони праці й пожежної безпеки.

Детальніше

Захист резервуарiв

Повний цикл робіт включає зачищення резервуарів, піскоструйну обробку й нанесення захисної системи.

Вибір системи залежить від вартості та необхідної довговічності. Контроль внутрішнього покриття резервуарів здійснюється атестованим інженером.

Детальніше

Посмiхнiться з нами

Підбірка фото

Детальніше